niedziela, 28 września 2008

Z Festwiwalu Wnętrz - obrazki cz. 1

Jak w tytule.
Zajrzałam tydzień temu na Festiwal Wnętrz, który odbywał się tym razem w Poznaniu, w Arenie. Impreza okazała się raczej skromna i był tam raczej taki misz-masz. Trochę firm z dekoracjami, trochę współczesnych mebli, więcej ciekawych rozwiązań technicznych (typu nowoczesne systemy oświetleniowe), typowo dla projektantów - a aż tak głęboko w temacie nie siedzę, bym mogla się tym fascynować:) Ale że zrobiłam trochę owemu misz-maszowi zdjęć - sukcesywnie załączam. Nie wszystkie najlepszej jakości, ale warunki do fotografowania nie były najłatwiejsze...
Na początek:
ceramika współczesnych projektantów europejskich. Oferuje ją poznański SPOT - ciekawe, artystyczne miejsce, które wszystkim odwiedzić polecam:I na koniec - świeczniki i wazony - dla nowocześnie odważnych i nie pozbawionych poczucia humoru. Słoneczniki w ceramicznych kaloszach? Czemu nie?:

1 komentarz:

ivon777 pisze...

zachwyciła mnie ceramika z pierwszego zdjęcia. Współczesna - nowoczesna , ale jednoczesnie tak elegancka. Fajnie być wraz z Tobą a raczej dzięki Tobie - na Festiwalu Wnętrz.
Miłego weekendu!
serdecznie pozdr.

Blog Widget by LinkWithin